Bestyrelsen / udvalg

BESTYRELSEN I Strib Bådeklub

Mød bestyrelsen!
Den 1. onsdag i hver måned afholdes bestyrelsesmøder klokken 19,00. Alle medlemmer er velkomne at deltage den 1. halve time, stille spørgsmål – komme med forslag etc.. Bestyrelsesmøder afholdes i klubhuset.

UDVALG I STRIB BÅDEKLUB

Festudvalg:
Tina, 29212197 tj@vinforsyning.dk

Kapsejladsudvalg:
Frank, 22352188  frank@stribbaadeklub.dk

Sejlerskole:
Frank, 22352188  frank@stribbaadeklub.dk

 Kvindesejlads:
Jørgen Rasch, 40406522,  jorgen@stribbaadeklub.dk

 Pensionist – sejlads:
Per, 24408158 per@stribbaadeklub.dk

Motorbåd- og Fiskeri sejlads
Marijan Surina, 30 49 82 91,  fogsurina@stribnet.dk

Motion: (Yoga):
Helle, 31368158

Bridge:
Margrethe Storm, 53 20 12 51, mestorm2@gmail.com 

Klubbåde:
Hovedansvarlig, Mark, 51512133, mark@stribbaadeklub.dk
Bådsmand “DAGMAR” Helge, 74789379, helge@stribbaadeklub.dk
Bådsmand “INGEBORG” Tom, 40318250, tom@stribbaadeklub.dk
Bådsmand “Zippo” Gert 26248532, gert.frisch@hotmail.com

Flagmasten:
Per Stub Olsen, 24408158 , perstub@me.com